Відеооператор в Києві від Ninepro Video

Ninepro Video - відеостудія, яка була заснована в 2009 році. Ми почали працювати на ринку, як і більшість, виконуючи індивідуальні замовлення, надаючи, якісні послуги відеооператора. Київ - це місто, в якому розташовується наш офіс, куди Ви можете прийти в робочий час 5 днів на тиждень, але ми маємо великий досвід роботи в інших містах України та віддаленої співпраці.

На сьогоднішній день, ми перетворилися на продакшн студію повного циклу робіт і основним нашим напрямком стали ролики бізнес тематики, але ми створили всередині компанії відділ, який спеціалізується на приватному та сімейному відео.

Роблячи замовлення на послуги відеооператора у нас, Ви отримуєте якість продакшн рівня з адекватними цінами і офіційні гарантії у вигляді договору від юридичної особи.

Ми пропонуємо як постановочну зйомку за заздалегідь розробленим сценарієм, так і репортажну - коли важливо не втратити жодного моменту. Для цього ми використовуємо професійну цифрову апаратуру нового покоління, а також цілий арсенал додаткового стабілізаційного обладнання, з яким вміє поводитися кожен наш відеооператор. Київ багатий на пропозиції в найнижчому ціновому діапазоні, але зверніть увагу на якість і підхід роботи таких «фахівців» і сумнівних студій, які призначають зустріч в Макдональдс.

Весь відзнятий матеріал обов'язково буде оброблений і змонтований у фільм Full HD (1080p) якості, який можна дивитися навіть на великому екрані без втрати якості.

Залежно від призначення ролика, та також поставленого завдання, у відео можна додати елементи графіки або анімації, фото, таблиці, схеми, інфографіку та ін.

Терміни виконання проекту при роботі з нами фіксуються в договорі. Для приватних замовлень по стандарту передбачається 21 робочий день, а не 2-3 місяці, як у тих, хто пропонує послуги відеооператора.

Чому відеооператор від Ninepro Video - найкращий вибір

  • кожна наша робота - індивідуальна, безпосередньо адаптована під запити Замовника;
  • вся апаратура, яка використовується в роботі входить в нашу матеріально-технічну базу;
  • результат роботи ми надаємо точно в термін, заздалегідь обумовлений при укладенні офіційного договору;
  • якість готового ролика завжди висока, відповідає рівню робіт в портфоліо;
  • ми пропонуємо доступні ціни на послуги, щоб ними міг скористатися будь-хто.

Професійний відеооператор в Києві від студії Ninepro Video - це відмінний фахівець, якому можна довірити зйомку будь-якого заходу.

Скористайтеся нашими послугами, адже ми прикладаємо максимум зусиль, щоб наш Замовник залишився задоволений отриманим результатом і не пошкодував про свій вибір!

Copyright © 2009-2015 Ninepro Video.
Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Передрук текстів суворо заборонено.