Зйомка Лав Сторі в Києві

Лав Сторі - відео, тривалістю до 15 хвилин, яке розповідає про історію кохання з Вашою другою половинкою. Сьогодні такі ролики стали дуже популярними, оскільки приємні моменти в нашому житті хочеться запам'ятати надовго.

Зазвичай Лавсторі створюються за заздалегідь продуманим сценарієм, хоча ми ніколи не виключаємо імпровізацію. Подібний ролик часто замовляють перед весіллям, для того, щоб продемонструвати його запрошеним гостям під час самого свята. Тематика, сюжет і настрій розробляється відповідно до Вашої індивідуальності, тому кожне відео виходить унікальним.

Замовити зйомку Лав Сторі (Київ і область) можна в нашій відеостудії, просто зателефонувавши менеджеру або прийшовши в офіс в робочий час. Кожен наш співробітник - креативний, талановитий фахівець, готовий взятися за Ваш проект.

Ми напишемо цікавий сценарій, допоможемо підібрати локації і реквізит. Далі ми знімемо все на професійну апаратуру і змонтуємо в оригінальний міні-фільм.

Скільки коштує Лав Сторі відео? Ціна / вартість наших послуг

Зверніть увагу, що ціна може формуватися від складності втілення сценарію і кількості годин роботи.

Мінімальна вартість – 7 500 грн. Сюди входить зйомка згідно обумовленого сценарію, монтаж, корекція кольору, зведення аудиального ряду, ролик в Full HD якості (1080p), оформлення на подарунковий DVD, передача вихідних матеріалів на носій замовника.

У студії Ninepro Video зйомка Лав Сторі відео здійснюється тільки на професійну апаратуру - DSLR або кінокамеру Black Magic Design. Вони дозволяють нам робити якісне відео Full HD формату, з «кіношним» зображенням, яскравою і насиченою картинкою за доступною ціною. Готовий ролик вийде ефектним, наповненим позитивними емоціями і щирими почуттями, він точно не залишить нікого байдужим.

Чому варто зняти Лавсторі в Ninepro Video?

  • Індивідуальний підхід. Всі наші проекти суто індивідуальні, тому що ми ніколи не працюємо за шаблоном.
  • Відмінна якість результату. Готовий ролик буде в Full HD форматі, зображення якого не буде спотворюватися навіть при перегляді на великому екрані.
  • Оперативність у роботі. Зазвичай на виконання проекту у нас йде 21 робочий день, але спеціально для Вас ми готові скоротити ці терміни.
  • Доступні ціни на послуги. Використання власного обладнання гарантує відмінні результати і не вимагає об'ємних фінансових витрат.

На Лав Сторі ціна в нашій студії завжди залишається лояльною. Телефонуйте нам і дізнайтеся більше про наші пропозиції. Звертайтеся до нас, адже ми гарантуємо посмішку на Вашому обличчі!

Copyright © 2009-2015 Ninepro Video.
Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Передрук текстів суворо заборонено.