Монтаж домашнього відео в Києві

Монтаж домашнього відео - найкраще рішення, коли потрібно структурувати зафіксовані на камеру спогади і об'єднати їх в один ролик або навіть цілий фільм!

Після захоплюючої подорожі залишилося багато фото і відео? Накопичилося безліч роликів, які Ви любите періодично переглядати, але робити це з різних носіїв незручно? Хочеться якимось чином зібрати все в одне ціле?

Тоді монтаж домашнього відео (Київ та віддалена співпраця) - це те, що Ви шукали!

Навіщо це потрібно? По-перше, набагато зручніше переглядати один, цілісний ролик, ніж збирати спогади по шматочках. По-друге, відео буде містити тільки ті моменти, які Ви захочете, а все, що Вам не подобається, ми виключимо. По-третє, сам кліп буде продуманий і скомпонований в логічний ланцюжок, де кожен кадр буде стояти на своєму місці.

Більше того, за Вашим бажанням в відео можна додати графічні або фотовставки, улюблену музику, різні елементи, візуальні ефекти та цікаві переходи - все те, що Ви захочете побачити.

Ninepro Video пропонує професійний монтаж домашнього відео та оформлення його в якісний ролик на подарунковому DVD. Ми беремося за роботу з будь-якими зразками відзнятого матеріалу, виняток становлять лише відеоматеріали гранично низької якості, зняті в низькій роздільній здатності на телефон або ті, які потрібно оцифровувати з аналогових або наполовину цифрових носіїв (касети VHS, Betacam і Mini DV).

Для роботи у нас є все необхідне обладнання та програмне забезпечення, а також наш талант і вміння. Наш творчий колектив придумає цікавий сюжет для Вашого відео і в мінімальні терміни реалізує задумку.

Скільки коштує монтаж домашнього відео? Ціна / вартість наших послуг

Ціна монтажу домашнього відео завжди розраховується індивідуально, на її формування впливає тривалість готового ролика, якість початкового відео і складність самого монтажу.

Мінімальна вартість починається від 2000 грн.

Оцініть всі наші вміння та навички, переглянувши відеороботи з портфоліо.

Якщо Вас цікавить якісний монтаж домашнього відео, Вам неодмінно потрібно зателефонувати в Ninepro Video. Ми будемо раді об'єднати всі Ваші спогади в красивому фільмі, тому зв'яжіться з нами вже зараз.

Copyright © 2009-2015 Ninepro Video.
Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Передрук текстів суворо заборонено.