Відеомонтаж в Києві

Відеомонтаж від нашої відеостудії дозволить зробити з Вашого матеріалу виразний і сучасний фільм, який буде на 100% відповідати сучасним тенденціям.

Якщо у Вас є відеоматеріал в цифровому вигляді, а Ви хочете отримати з нього цілісний ролик або фільм, ми пропонуємо послуги відеомонтажу. Київ, - це місто, в якому знаходиться наш офіс, який працює по буднях, куди Ви можете прийти, попередньо призначивши зустріч з менеджером по телефону. Але, зверніть увагу, ми успішно практикуємо віддалене співробітництво і, якщо у Вас немає часу, а терміни підтискають, ми можемо виконати монтаж відео у віддаленому режимі.

Ми виконаємо роботу згідно технічного завдання, - графічні переходи, анімація, брендинг, оформлення звукової доріжки та ін. елементи, що входять в нелінійний відеомонтаж будуть доповненням Вашого ролика.

Єдине правило: ми не приймаємо матеріали на аналогових носіях, відео низької якості з мобільних телефонів (включаючи відео у вертикальній розгортці) і не виконуємо оцифровку Mini DV, Betacam, VHS.

Для монтажу відео ми використовуємо потужне комп'ютерне та сучасне програмне забезпечення, що дозволяє отримувати найкращу віддачу при роботі з матеріалом. Інженери нашої студії при роботі завжди враховують побажання замовників, поєднуючи їх з багатим практичним досвідом у виробництві відео.

Скільки коштує відеомонтаж? Ціна / вартість монтажу відео

Ми пропонуємо гнучку цінову політику, тому замовлення прораховується менеджером індивідуально.

Ціна за одну годину відеомонтажу з наданого матеріалу починається від 300 грн. і залежить від складності роботи, формату, загального часу початкового та кінцевого відео, терміновості, а також кількості камер, на які проводилася зйомка.

Зверніть увагу, що у нас є мінімальна вартість на монтаж відео, яка складає 2000 грн. і не залежить від обсягу робіт.

Професійний відеомонтаж дозволяє з нового ракурсу подивитися на старі архіви. Припустимо, у Вас зберігся матеріал, знятий на любительську камеру про пам'ятну для Вас подію. Ви хочете зробити повноцінний фільм з безлічі шматочків шляхом компонування і накладення улюбленої музики. Ми допоможемо Вам, виконавши роботу в короткий термін за прийнятною ціною.

Ми працюємо як з приватними, так і з комерційними роликами. Монтаж відео систематизує різнорідні частини в єдине ціле, в логічний фільм, який буде радувати Вас або дозволить поглянути на минулі події по-новому.

Copyright © 2009-2015 Ninepro Video.
Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Передрук текстів суворо заборонено.