Весільна відеозйомка в Києві

Професійна весільна відеозйомка - гордість і улюблений фільм кожної подружньої пари, адже хороший ролик подобається дивитися знову і знову, а також демонструвати друзям і родичам.

Саме таке, якісно зняте і змонтоване відео, кожен сюжет, ракурс і сценарій продуманий до дрібниці, може запропонувати весільний відеооператор від Ninepro Video.

Наші переваги:

  • Висока якість і художня цінність запропонованих послуг. Ми працюємо тільки з використанням професійної DSLR- і кіно апаратури і просунутим комп'ютерним забезпеченням, яке дозволяє відредагувати і змонтувати невеликі шматочки відео в одне ціле. Готовий ролик буде в Full HD форматі, зображення якого не буде спотворюватися при перегляді на великому екрані.
  • Прийнятні ціни. Переглянувши наше портфоліо, можна не тільки оцінити майстерність і талант нашої команди, але і переконатися в тому, що професійне відео може бути доступним кожному бажаючому.
  • Оперативність виконання роботи. Хоча весільна відеозйомка триває всього один день, на обробку матеріалу йде не так мало часу. Спеціально для цього наша креативна команда працює на максимум і вам доведеться чекати всього 21 робочий день, а не 2 місяці, як за стандартом пропонують більшість операторів, що працюють самостійно.
  • Європейський рівень обслуговування. Наш весільний відеооператор не просто знімає Ваше свято, а працює на майбутній результат. Для цього він починає співпрацю з Вами заздалегідь, щоб з'ясувати всі деталі і намітити схему роботи. Ми завжди готові Вас проконсультувати або допомогти визначитися з будь-яким питанням.

Скільки коштує весільна відеозйомка? Ціни / вартість послуг весільного відеооператора

Нижче Ви можете ознайомитися з нашою пропозицією і пакетними цінами на весільну відеозйомку.

Однокамерна відеозйомка – 5 000 грн. Сюди входить 10-и годинна робота оператора на заході з моменту приїзду, монтаж фільму і трейлера, корекція кольору, підбір музичного супроводу, фільм і трейлер в Full HD якості (1080p), оформлення подарункового DVD (3 копії диска), передача відзнятих матеріалів на носій замовника.

Двокамерна відеозйомка – 7 500 грн. Сюди входить 10-и годинна робота двох операторів на заході з моменту приїзду, додаткове стабілізаційне операторське обладнання, монтаж фільму і трейлера, корекція кольору, підбір музичного супроводу, фільм і трейлер в Full HD якості (1080p), оформлення подарункового DVD (5 копій диска), передача відзнятих матеріалів на носій замовника.

Кращий весільний відеооператор в Києві від Ninepro Video

Вам потрібен весільний відеооператор? Київ, місто в якому буде проходити весільна церемонія? Тоді Вам слід звернутися до нас, тому що у нас працюють тільки професіонали, які зможуть повністю відобразити найчудовіший день у Вашому житті, перетворити його в красивий фільм і, як бонус, надати Вам невеликий кліп, який складається з найцікавіших моментів!

Весільна відеозйомка в Києві - наша робота і наше задоволення, плодами якого ми готові поділитися з усіма охочими. Співпрацюючи з нами, Вам не доведеться витратити зайве, зате результат Вас неодмінно здивує!

Copyright © 2009-2015 Ninepro Video.
Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Передрук текстів суворо заборонено.