Весільне відео у Києві

Незабаром плануєте свято? Тоді Ви неодмінно захочете, щоб Ваше весільне відео створив досвідчений професіонал, який має солідне портфоліо і не один рік роботи за плечима. Щоб зрозуміти, який оператор на весілля підійде саме Вам, потрібно неодмінно подивитися його роботи, детально ознайомитися з пропозиціями і розцінками.

Спеціально для Вас відеостудія Ninepro Video пропонує креатив і сучасний підхід у виконанні роботи. Авторське поєднання репортажного відео і постановок в одному вишуканому, гармонійному фільмі, обробка матеріалу і нелінійний монтаж з накладенням сучасного музичного супроводу - ось так буде виглядати Ваше весільне відео. Київ - прекрасне місто, де багато мальовничих місць, придатних для прогулянки. Якщо Ви ще не вибрали куди відправиться, ми допоможемо обрати відмінний варіант.

Кожна наша робота - це індивідуальний творчий проект, який максимально відображує специфіку свята, індивідуальність молодят, їх характер та уподобання. Кожен ролик створюється безпосередньо під запити замовника, з урахуванням його побажань та ідей.

Весь матеріал ми знімаємо на професійне обладнання (DSLR та кінокамери), які надають відео якісно нового зразку з більш низьким рівнем шумів, яскравою картинкою і насиченими кольорами. З використанням такої апаратури весільне відео виходить більш яскравим, оригінальним і якісним, оформленим у Full HD формат.

Скільки коштує весільне відео? Ціна / вартість послуг оператора на весілля

Всі варіанти того, яким може бути Ваше весільне відео, ціни на послуги, а також інші умови співпраці можна дізнатися у нашого менеджера або прочитати нижче.

Однокамерна відеозйомка – 5 000 грн. Сюди входить 10-и годинна робота оператора на заході з моменту приїзду, монтаж фільму і трейлера, корекція кольору, підбір музичного супроводу, фільм і трейлер в Full HD якості (1080p), оформлення подарункового DVD (3 копії диска), передача відзнятих матеріалів на носій замовника.

Двокамерна відеозйомка – 7 500 грн. Сюди входить 10-и годинна робота двох операторів на заході з моменту приїзду, додаткове стабілізаційне операторське обладнання, монтаж фільму і трейлера, корекція кольору, підбір музичного супроводу, фільм і трейлер в Full HD якості (1080p), оформлення подарункового DVD (5 копій диска), передача відзнятих матеріалів на носій замовника.

Сюжет ролика вибирається Вами, але якщо Ви ще не визначилися - ми теж можемо запропонувати свої ідеї та задуми. Це може бути як звичайний ролик, так і стилізація під певну тему або ексклюзивний коктейль з Ваших ідей і нашого досвіду. Ми врахуємо всі Ваші побажання, щоб отриманий результат повністю задовольнив Вас, а отриманий фільм став Вашою гордістю.

Оператор на весілля у Києві від Ninepro Video

Для кращого ефекту можна замовити послуги двох наших операторів і отримати при цьому приємну знижку.

Зв'яжіться з нами вже зараз і переконайтеся що наш оператор на весілля (Київ і область) буде кращим Вашим вибором!

Copyright © 2009-2015 Ninepro Video.
Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Передрук текстів суворо заборонено.