Весільний оператор в Києві

Тепер кожна пара, яка незабаром збирається узаконити свої стосунки, може скористатися послугою «Весільний оператор» від продакшн студії Ninepro Video.

Залежно від масштабності заходу, а також Вашої задумки і бажаного результату, можна задіяти одразу кілька весільних операторів, які будуть знімати відео, злагоджено працюючи для досягнення відмінного результату.

У процесі зйомок використовується новітня професійна DSLR апаратура і додаткове операторське обладнання, яке дає зображення якісно нового рівня з меншою кількістю шумів і більшою світлочутливістю. Як результат, картинка буде більш яскравою, насиченою та об'ємною, чого Вам не дасть ні аматорська зйомка, ні зйомка на застарілу апаратуру. Більше того, хороший матеріал підлягає професійній обробці, технічній та художній корекції кольору і монтажу.

Будь весільний оператор в нашій відеостудії працює як згідно Вашого плану, так і може запропонувати свої варіанти, місця зйомок, сюжети та їх варіації. Всі ці нюанси будуть з Вами узгоджені заздалегідь, за кілька днів до свята, а якщо Ви до кінця ще не визначилися з місцем зйомки - ми завжди готові дати слушну пораду.

Скільки коштує весільний оператор? Ціна / вартість наших послуг

Ми пропонуємо різні пакети, ціни на які ви можете побачити нижче. Якщо запропоновані пакети з будь-яких причин Вас не влаштовують, ми можемо запропонувати індивідуальний прорахунок вартості.

Однокамерна відеозйомка – 5 000 грн. Сюди входить 10-и годинна робота оператора на заході з моменту приїзду, монтаж фільму і трейлера, корекція кольору, підбір музичного супроводу, фільм і трейлер в Full HD якості (1080p), оформлення подарункового DVD (3 копії диска), передача відзнятих матеріалів на носій замовника.

Двокамерна відеозйомка – 7 500 грн. Сюди входить 10-и годинна робота двох операторів на заході з моменту приїзду, додаткове стабілізаційне операторське обладнання, монтаж фільму і трейлера, корекція кольору, підбір музичного супроводу, фільм і трейлер в Full HD якості (1080p), оформлення подарункового DVD (5 копій диска), передача відзнятих матеріалів на носій замовника.

Сьогодні жодне свято не проходить без такої людини, як весільний відеооператор. Київ і передмістя - той ареал, де пропонують свої послуги за доступними цінами професіонали нашої студії. Звертайтеся!

Copyright © 2009-2015 Ninepro Video.
Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Передрук текстів суворо заборонено.