Відео на весілля у Києві

Зйомка відео на весілля - дуже відповідальна робота, тому що від професіоналізму робочої команди повністю залежить кінцевий результат.

Для того, щоб Замовник був задоволеним отриманим відео, оператор повинен бути справжнім профі. Композиція кадру повинна бути побудована правильно, зйомка повинна проводитись з потрібного ракурсу і відстані. Талановитий фахівець не тільки зніме захід вцілому, але й акцентує увагу на потрыбних епізодах, веселих і зворушливих моментах святкування.

Яким буде готовий ролик?

Весь відзнятий матеріал в нашій відеостудії підлягає обов'язковій пост-обробці, в яку входить нелінійний монтаж, корекція, підбір музичного супроводу та ін. Крім того, з найяскравіших моментів свята ми створюємо невеликі весільні кліпи, тривалістю в кілька хвилин.

Скільки коштує відео на весілля? Ціна / вартість наших послуг

Варто зазначити, що використання DSLR-обладнання - це найкраще поєднання «ціна-якість», тому ціни на наші послуги завжди залишаються доступними.

Однокамерна відеозйомка – 5 000 грн. Сюди входить 10-и годинна робота оператора на заході з моменту приїзду, монтаж фільму і трейлера, корекція кольору, підбір музичного супроводу, фільм і трейлер в Full HD якості (1080p), оформлення подарункового DVD (3 копії диска), передача відзнятих матеріалів на носій замовника.

Двокамерна відеозйомка – 7 500 грн. Сюди входить 10-и годинна робота двох операторів на заході з моменту приїзду, додаткове стабілізаційне операторське обладнання, монтаж фільму і трейлера, корекція кольору, підбір музичного супроводу, фільм і трейлер в Full HD якості (1080p), оформлення подарункового DVD (5 копій диска), передача відзнятих матеріалів на носій замовника.

Наша команда індивідуально підходить до зйомки відео на весілля (Київ це чи передмістя, - не важливо) кожного заходу, враховуючи всі побажання наших клієнтів. Ми також завжди готові дати Вам слушну пораду, запропонувати кілька цікавих ідей для весільного кліпу, допомогти з вибором місця прогулянки і т.д. Більше того, ми можемо організувати зйомку Love Story - окремого кліпу про історію Вашого кохання.

Кожен наш співробітник - чудовий професіонал, здатний зафіксувати на камеру Ваше свято і оформити його у яскравий, гарний і якісний весільний фільм.

Перегляньте наше портфоліо, переконайтеся в нашому професіоналізмі та замовляйте відео на весілля вже зараз!

Дізнайтеся більше про наші пропозиції, набравши номер Ninepro Video!

Copyright © 2009-2015 Ninepro Video.
Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Передрук текстів суворо заборонено.