Відео послуги в Києві

Якщо Вас цікавить зйомка заходу з подальшою обробкою відео, послуги професійної студії для Вас будуть до речі.

Ninepro Video пропонує послуги молодих і креативних операторів, які займаються зйомкою свят, бізнес-заходів і постановочних роликів, а також фахівців з пост продакшн (графіка, відео дизайн, монтаж, корекція кольору). У нас є все необхідне обладнання, яке може знадобитися в процесі роботи - додаткове освітлення, системи стабілізації, мікрофони і т.д.

Надаючи якісні відео послуги (Київ, Україна та віддалена співпраця) до кожного проекту ми підходимо індивідуально, виходячи з потреб замовника. Вам потрібно тільки розповісти нам про Ваш задум, і ми підкажемо, як реалізувати його найкращим чином. Всі свої побажання і зауваження Ви можете вказати під час заповнення брифу.

Як ми працюємо?

Співпрацю з клієнтом ми починаємо заздалегідь - обговорюємо час і місце зйомки, складаємо сценарій і орієнтовний план роботи. Сама зйомка здійснюється тільки на сучасну цифрову апаратуру, після чого весь матеріал обробляється і монтується в одне відео. Послуги нашої креативної команди не обмежуються на цьому, ми можемо додати в Ваше відео графіку, анімацію, накласти музику або дикторську озвучку.

Що Ви отримуєте?

Результат нашої роботи чітко відповідає технічному завданню, яке є додатком до офіційного договору. Після закінчення роботи ми надаємо весь «сирий» матеріал.

Скільки коштують відео послуги? Ціна / вартість

Дізнатися ціни на відео послуги, Ви можете у відповідному розділі.

Варто зазначити, що використання власної апаратури дозволяє нам надавати відмінну якість готового результату за доступною ціною, тому нашими послугами може скористатися кожен.

Перегляньте наші відеороботи, оцініть майстерність зйомки, обробки і телефонуйте за номером нашої студії вже зараз!

Студія Ninepro Video надає професійні відео послуги у Києві та області, які можете замовити і Ви.

Copyright © 2009-2015 Ninepro Video.
Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Передрук текстів суворо заборонено.