Відеооператор на весілля у Києві

Відеооператор на весілля - та людина, від якості роботи якого залежать Ваші подальші спогади про один із знаменних днів у Вашому житті. Він повинен не просто відзняти весілля і всі цікаві моменти цього дня, а й передати його у всіх кольорах і барвах, відобразити атмосферу, настрій, наситити відео емоціями і переживаннями.

Ми уважно підходимо до виконання роботи, враховуємо Ваші побажання, даємо поради і пропонуємо цікаві ідеї. Ми завжди працюємо над створенням унікального весільного ролика, який повний динаміки, емоцій і почуттів, тому нас рекомендують знайомим, а з часом звертаються за відеозйомкою виписки з пологового будинку, хрестин, ювілеїв і т.д.

За стандартом, наш відеооператор на весілля (Київ місце проведення або передмістя, - не важливо) працює 10 годин, але за Вашим бажанням, він може працювати і цілий день. За цей час він знімає сюжети про збори нареченої / нареченого, викуп, розпис в РАГСі, подальшу прогулянку і банкет. Далі, протягом обумовленого часу, цей матеріал підлягає обробці і монтується в ексклюзивний фільм Full HD формату з музичним супроводом. З найцікавіших моментів створюється оригінальний відеокліп під пісню тривалістю в кілька хвилин.

Скільки коштує відеооператор на весілля? Ціни / вартість наших послуг

Відеооператор на весілля приїжджає в заздалегідь обумовлений час. З моменту приїзду починається відлік часу. Основні пакети, які пропонує наша студія Ви можете побачити нижче.

Однокамерна відеозйомка – 5 000 грн. Сюди входить 10-и годинна робота оператора на заході з моменту приїзду, монтаж фільму і трейлера, корекція кольору, підбір музичного супроводу, фільм і трейлер в Full HD якості (1080p), оформлення подарункового DVD (3 копії диска), передача відзнятих матеріалів на носій замовника.

Двокамерна відеозйомка – 7 500 грн. Сюди входить 10-й годинна робота двох операторів на заході з моменту приїзду, додаткове стабілізаційне операторське обладнання, монтаж фільму і трейлера, корекція кольору, підбір музичного супроводу, фільм і трейлер в Full HD якості (1080p), оформлення подарункового DVD (5 копій диска), передача відзнятих матеріалів на носій замовника.

Наша команда - молода, креативна і повна свіжих ідей, які можна втілити в Вашому весільному фільмі. Індивідуальний підхід, сучасні методи зйомки і професійна обробка відео - ось що чекає Вас, якщо Ви оберете Ninepro Video.

Відеооператор на весілля ціни на послуги зможе розрахувати тільки після обговорення всіх нюансів, але ми вже зараз можемо сказати, що вони зможуть Вас так само приємно здивувати, як і якість нашої роботи!

Copyright © 2009-2015 Ninepro Video.
Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Передрук текстів суворо заборонено.