Відеозйомка дитячих свят у Києві

Ранки та інші свята в дитячому садку завжди стають для малюків найбільш очікуваними заходами, до підготовки яких і діти, і батьки ставляться дуже серйозно. Зазвичай відеозйомка дитячих свят повністю покладається на батьків, але згодом виникає питання: яким чином відзнятий матеріал скомпонувати і зробити зручним для перегляду?

Найчастіше таке відео просто зберігається в сімейних архівах, і переглядають його досить рідко, оскільки воно складається з окремих шматочків і не дуже зручне для перегляду.

Ми раді запропонувати відвідувачам нашого сайту послугу, яка одночасно вирішить відразу кілька проблем. Для батьків, які хотіли б доповнити свій сімейний архів цікавим фільмом про дитину, відеозйомка дитячих свят (Київ та область) - те, що потрібно, особливо якщо відзнятий матеріал буде вдало змонтований в одне ціле. Наша студія завжди готова йти назустріч своїм замовникам, ми враховуємо всі Ваші побажання щодо створення фільму.

Скільки коштує відеозйомка дитячого свята? Ціна / вартість наших послуг

Існує колективна та індивідуальна відеозйомка дитячих свят. Якщо Вас цікавить індивідуальний пакет, зв'яжіться з менеджером. Нижче описаний колективний варіант.

Ціна – 4 000 грн. включає в себе 4-х годинну роботу оператора на святі, монтаж, корекцію кольору, фільм, інтерв'ю та трейлер в Full HD якості (1080p), оформлення подарункового DVD і тиражування до 15 дисків.

Якщо Ви вже дивилися наше портфоліо, то могли помітити: на відео картинка чітка і яскрава, а кольори соковиті і насичені. Вся справа в знімальній апаратурі, яка дає можливість робити зображення «кіношним» і не спотворювати його навіть на великому екрані.

Замовте послугу «відеозйомка дитячого свята» в Ninepro Video, і Ви отримаєте справжнє кіно Full HD якості!

Copyright © 2009-2015 Ninepro Video.
Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Передрук текстів суворо заборонено.