Відеозйомка хрестин у Києві

Відеозйомка хрестин - це можливість відобразити хрещення Вашого малюка і назавжди зберегти цей спогад в пам'яті. Студія Ninepro Video пропонує Вам створення професійного фільму, який відрізняється оригінальністю і високою якістю виконання.

Професійно зроблений ролик набагато приємніше дивитися, ніж просту нарізку відео, зняту на звичайну відеокамеру. Тим більше, у досвідченого оператора вже вироблена правильна схема відеозйомки в умовах недостатнього освітлення. Наші оператори знайомі з усіма нюансами роботи в церкві, тому уточніть чи можлива взагалі в обраному храмі відеозйомка хрестин. Київ і передмістя мають безліч соборів і дрібних церков, але правила в кожному свої.

Церемонія хрещення, - безсумнівно, важлива подія, тому вона буде знята у всіх деталях. Церква не є місцем для постановочного відео, тому знімати потрібно переважно в репортажному стилі і як можна детальніше.

Скільки коштує відеозйомка хрестин? Ціна / вартість робіт

У відео увійдуть всі етапи церемонії: наречення імені дитині, занурення в купіль, одягання в хрестинну сорочечку та ін.

Ціна на відеозйомку хрестин - 3500 грн. Сюди входить 4 години роботи оператора в храмі і запис поздоровлень батьків і хрещених, монтаж, корекція кольору, ролик в Full HD якості (1080p), оформлення подарункового DVD, передача відзнятих матеріалів на носій замовника.

У справі відеозйомки хрестин важливим моментом є наявність досвіду у оператора, так як він повинен вміти орієнтуватися по ситуації і знати основні ракурси і прийоми. Крім професійного обладнання, наші фахівці використовують додаткову апаратуру, яка допомагає домогтися їм кращого результату.

Зйомку ми проводимо виключно на першокласну DSLR-техніку, яка дозволяє створювати «кіношну» картинку і знижує кількість шумів. Тому, відеозйомка хрестин у Києві від Ninepro Video - це відмінний шанс отримати якісний фільм, який буде цікаво переглядати роки потому.

Copyright © 2009-2015 Ninepro Video.
Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Передрук текстів суворо заборонено.