Відеозйомка Love Story в Києві

Відеозйомка Love Story - це послуга, яку замовляють як молодята, так і просто закохані пари, які хочуть створити фыльм про своє кохання. Якщо за цю роботу береться талановитий фахівець, як результат, Ви отримуєте відмінний тематичний відеоролик, який знятий і змонтований професійно.

Чому в процесі зйомки Love Story відео важливий кваліфікований підхід?

Любовна історія у форматі відео – це не репортаж з місця події: це постановочна зйомка, якість якої залежить від багатьох факторів. До них відноситься написання сценарію, розробка сюжету, підбір освітлення, організація знімального процесу і монтаж.

Кожен з етапів, який вимагає зйомка Love Story, має свою специфіку, тому вимагає контролю фахівців. Саме завдяки злагодженій роботі цілої команди, в кінцевому результаті Ви отримуєте цікавий короткометражний фільм про Вашу пару.

Що ми можемо Вам запропонувати?

У Вашому розпорядженні режисер / сценарист, досвідчені оператори, інженери монтажу, які готові втілити в життя найнепередбачуваніші та неординарні ідеї. Нашої фантазії вистачить, щоб відеозйомка Love Story (Київ або інше місто - нам не важливо; ми маємо власний транспорт і можемо приїхати до Вас при компенсації транспортних витрат) дала найвищий результат: відеоролик з цікавим сюжетом в Full HD якості , який зможе скласти непогану конкуренцію професійним відеокліпам.

Скільки коштує відеозйомка Love Story відео? Ціна / вартість наших послуг

Якщо Ви хочете додати у свій сімейний архів відмінний, насичений фільм, головними героями якого будете Ви самі, то послуги нашої студії - це те, що Ви шукали.

Ціна Love Story відео починається від 7500 грн. Сюди входить зйомка згідно сценарію, монтаж, корекція кольору, зведення аудіоряду, ролик в Full HD якості (1080p), оформлення на подарунковий DVD, передача всіх відзнятих матеріалів на носій замовника.

Завдяки злагодженій командній роботі ми створюємо унікальні шедеври, які потім хочеться переглядати неодноразово. У студії відеозйомка Love Story ведеться тільки з використанням якісної HD, кіно- або DSLR апаратури.

Ваша історія кохання варте того, щоб зняти про неї фільм! Не пропустіть цю унікальну можливість - зателефонуйте за нашим номером вже зараз!

Copyright © 2009-2015 Ninepro Video.
Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Передрук текстів суворо заборонено.