Відеозйомка на весілля у Києві

Чи буде відеозйомка на весілля здійснена професіоналом або аматором, вирішувати Вам, але перед тим, як остаточно зробити вибір, ще раз оцініть кандидатів по всіх параметрах і впевніться, що результат Вам сподобається.

Про переваги роботи професіонала зможе розповісти його портфоліо, яке показує і його талант, вміння зняти сюжет, вибрати правильну композицію кадру, обробити матеріал і гармонійно оформити його у фільм. Ми виконуємо відеозйомку на весіллі виключно на сучасну апаратуру, яка надає кіношну картинку, яскраве і насичене зображення, чіткі форми і гарні композиції. Більш того, профі ніколи не віддасть Вам сирий матеріал, а обробить його і оформить в весільний відеокліп.

Ми націлені виключно на відмінний результат, тому заздалегідь починаємо роботу з клієнтом. Ми обговорюємо місце проведення весілля, визначаємося з локаціями зйомок, уточнюємо потрібну кількість камер, розглядаємо можливі варіанти майбутнього ролика. Відеозйомка на весілля (Київ і область) пройде організовано і оперативно, за підсумками чого у наших операторів буде величезна кількість матеріалу для створення фільму.

Скільки коштує відеозйомка на весілля? Ціни / вартість наших послуг

Ні до зйомки, ні до оформлення ми не підходимо стандартно і шаблонно. Ви можете оцінити всі наші пакети і підібрати щось для себе. Якщо Ви не знайшли цікаву для Вас пропозицію, зв'яжіться з менеджером.

Однокамерна відеозйомка – 5 000 грн. Сюди входить 10-и годинна робота оператора на заході з моменту приїзду, монтаж фільму і трейлера, корекція кольору, підбір музичного супроводу, фільм і трейлер в Full HD якості (1080p), оформлення подарункового DVD (3 копії диска), передача відзнятих матеріалів на носій замовника.

Двокамерна відеозйомка – 7 500 грн. Сюди входить 10-и годинна робота двох операторів на заході з моменту приїзду, додаткове стабілізаційне операторське обладнання, монтаж фільму і трейлера, корекція кольору, підбір музичного супроводу, фільм і трейлер в Full HD якості (1080p), оформлення подарункового DVD (5 копій диска), передача відзнятих матеріалів на носій замовника.

У нас працюють тільки молоді та креативні хлопці, які щоразу створюють нові ролики з цікавими сюжетами і яскравим емоційним настроєм.

Єдине, що залишається незмінним - це максимальна віддача, якість роботи і 100% успіх. Оскільки ми індивідуально підходимо до зйомки кожного свята, враховуємо всі побажання молодят - наше відео завжди подобається клієнтам, його приємно дивитися Вам, і показувати рідним.

У студії Ninepro Video на послугу «відеозйомка на весілля» ціна завжди залишається доступною. Ми любимо і по-справжньому вміємо робити свою роботу. У цьому й полягають наші переваги, які можуть послужити і Вам!

Copyright © 2009-2015 Ninepro Video.
Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Передрук текстів суворо заборонено.