Відеозйомка на замовлення в Києві

Відеостудія Ninepro Video пропонує послуги своїх кращих фахівців, які здійснюють комерційну відеозйомку, а також відеозйомку на замовлення роликів для індивідуального використання.

Наш творчий колектив відповідально відноситься до виконання кожного проекту - від розробки задумки і до фінальної обробки. Ми самі займаємося написанням сценарію, його кадруванням, організацією знімального процесу, а відзнятий матеріал монтуємо в якісний Full HD фільм.

Якщо Ви бажаєте замовити відеозйомку певного типу, просто перейдіть за відповідним посиланням, там Ви знайдете повний опис послуги та приклади робіт. Якщо потрібної послуги немає в даному списку, зв'яжіться з менеджером по телефону.

Відеозйомка на замовлення може бути як постановочною, за раніше розробленим сценарієм, так і репортажною, коли важливо відобразити захід «від» і «до». Залежно від обсягу і формату заходу, можна замовити відеозйомку на дві і більше камер.

Як замовити відеозйомку в Ninepro Video

Ми займаємося створенням абсолютно будь-яких роликів, незалежно від тематики і призначення.

Оцінити нашу майстерність і якість роботи Ви можете, переглянувши приклади роликів, які знаходяться на сайті у відповідних розділах.

Для того, щоб замовити відеозйомку у Київі або іншому місті України, спочатку зателефонуйте по одному з телефонів, вказаних на сайті, і призначте зустріч з менеджером в робочий час. У нас в офісі Ви зможете детально ознайомиться з повним портфоліо і забронювати дату, уклавши офіційний договір.

Якщо Вас цікавить якісна відеозйомка на замовлення (Київ та віддалена співпраця) на професійну апаратуру з наступним монтажем - зв'яжіться з нами зараз!

Copyright © 2009-2015 Ninepro Video.
Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Передрук текстів суворо заборонено.