Відеозйомка випускного в дитячому садку в Києві

Випускні вечори в дитячому садку - це завжди ціла подія, до якої дітки старанно готуються, розучуючи вірші і танцювальні номери. Так само, як і діти, батьки з усією серйозністю підходять до цього заходу.

Кращим варіантом на сьогодні є послуга «відеозйомка випускного в дитячому садку», замовлена в студії, – вона забезпечить бажаний результат і всі батьки залишаться задоволені. Колективна зйомка означає, що всі діти потраплять в кадр однаково. Але ми можемо запропонувати не тільки загальне відео, але й індивідуальний фільм про Вашого малюка.

Маленькі діти такі непередбачувані, а значить потрібно вчасно реагувати на будь-які їхні дії. Для такого завдання добре підійде молодий, енергійний, а головне, мобільний оператор, який зможе встигнути простежити навіть за найактивнішою дитиною, зуміти знайти з нею спільну мову, при цьому, зробивши чимало вдалих кадрів.

Наші оператори легко встановлюють контакт з аудиторією, що сприяє легкості поведінки в кадрі, природності і щирості. А значить, відео буде цікавим і гармонійним, і, ні в якому разі, не награним.

Запорука нашого успіху - це не тільки талант наших операторів, але і хороша техніка, яка дозволяє робити якісні, чіткі кадри. За рахунок цього, відеозйомка випускного в дитячому садку дає масу цікавого матеріалу для подальшого монтажу.

Скільки коштує відеозйомка випускного в дитячому садку? Ціна / вартість наших послуг

У результаті замовлення послуги у нас, Ви отримаєте повноцінний фільм, добре продуманий і професійно оброблений. Більше того, із самих цікавих кадрів ми зробимо невеликий ролик на 3-5 хвилин. Все відео, яке було відзнято, Ви також можете забрати, надавши жорсткий диск відповідного розміру.

Вартість відеозйомки в дитячому садку становить 4000 грн. і включає в себе 4-х годинну роботу оператора на святі (підготовка, виступ, солодкий стіл), зйомку інтерв'ю всіх дітей, монтаж, корекцію кольору, фільм, інтерв'ю та трейлер в Full HD якості, оформлення подарункового DVD і тиражування до 15 дисків.

Всі наші оператори креативні, талановиті і оригінальні. У них завжди є маса ідей, якими вони з радістю готові ділитися.

Ніщо не може так реалістично передати всю атмосферу свята краще, ніж професійна відеозйомка випускного в дитячому садку. Київ, - місто в якому знаходиться офіс нашої студії, куди Ви можете прийти в робочий час і подивитися зразки робіт.

Цікавий фільм буде Вам відмінною пам'яттю на довгі роки, тому дзвоніть і замовляйте послуги нашої креативної команди!

Copyright © 2009-2015 Ninepro Video.
Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Передрук текстів суворо заборонено.