Відеозйомка весіль в Києві

Найпопулярніша послуга в відеостудіях, що знімають індивідуальні замовлення, - відеозйомка весіль. Київ дуже багатий на такі пропозиції з цінами від бюджетних до тих, що зрівняються з вартістю всього заходу.

Зазвичай, такі послуги замовляють за кілька тижнів або навіть місяців, для того, щоб весь свято пройшло організовано і без будь-яких неприємних пригод. Заздалегідь з нашими операторами обумовлюються всі локації зйомки, можливі сценарії і додаткові реквізити. Маючи багаторічний досвід роботи, наші співробітники зможуть підібрати Вам той сюжет фільму, що буде відповідати Вашому смаку і характеру.

Ми завжди відповідально ставимось до створення кожного весільного фільму, намагаючись зробити продукт, максимально відповідним Вашим запитам. Відеозйомка весілля в Києві від Ninepro Video – це європейська якість і гарантії солідної студії, що працює на ринку з 2009 року.

Якість готового продукту завжди висока, тому що DSLR- і кіно-камери з подальшою художньої корекцією кольору дозволяють оформити відзняті сюжети в Full HD ролик, перетворивши його на справжній шедевр мистецтва. Зміст фільму і музичний супровід продумано до найдрібніших деталей і скомпоновано зі смаком.

Залежно від Ваших переваг, кліп може бути зроблений в романтичному ключі, або, навпаки, веселому. Ви самі можете підібрати музичний супровід.

Наприклад, якщо Ваше весілля буде витримано в етностилі, то і ролик буде повністю відповідати настрою свята.

Скільки коштує відеозйомка весілля? Ціна / вартість наших послуг

З кожним нашим клієнтом ми заздалегідь обговорюємо всі деталі і укладаємо офіційний договір на відеозйомку весілля. Основні пакети Ви можете побачити нижче. Якщо є питання, - телефонуйте нашому менеджеру.

Однокамерна відеозйомка – 5 000 грн. Сюди входить 10-й годинна робота оператора на заході з моменту приїзду, монтаж фільму та трейлера, корекція кольору, підбір музичного супроводу, фільм і трейлер в Full HD якості (1080p), оформлення подарункового DVD (3 копії диска), передача всіх необроблених матеріалів на носій замовника.

Двокамерна відеозйомка – 7 500 грн. Сюди входить 10-й годинна робота двох операторів на заході з моменту приїзду, додаткове стабілізаційне операторське обладнання, монтаж фільму та трейлера, корекція кольору, підбір музичного супроводу, фільм і трейлер в Full HD якості (1080p), оформлення подарункового DVD (5 копій диска) , передача вихідних матеріалів на носій замовника.

Ми не любимо стандартний підхід і нудні, банальні сюжети, тому для Вас ми пропонуємо якісно новий формат весільного фільму - оригінальний і наповнений драйвом. Відеозйомка весіль - це наша робота, яку ми досконало знаємо і виконуємо на максимум, щоб Ви ніколи не пошкодували, обравши Ninepro Video!

Copyright © 2009-2015 Ninepro Video.
Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Передрук текстів суворо заборонено.