Відеозйомка вінчання у Києві

Одним з найбільш нелегких завдань для кожного оператора є відеозйомка вінчання і єдине, що може його виручити, – це наявність досвіду.

Цей вид зйомки має ряд нюансів і особливостей, незнання яких може призвести до небажаних результатів. Наприклад, дуже часто при роботі в церкві можна зіткнутися з проблемою, що в храмі недостатньо яскраве освітлення, що призводить до зниження якості зображення. Тому наші хлопці завжди мають з собою додаткове обладнання, яке може стати в нагоді в тій, чи іншій ситуації. Кожен наш оператор має багатий досвід роботи, тому зйомка пройде без будь-яких неприємних інцидентів.

Замовлена у нас відеозйомка вінчання у Києві – це гарант того, що Ваші спогади будуть назавжди відображені у формі унікального Full HD ролика, професійно знятого і змонтованого. Наші кліпи завжди приємно дивитися в колі родини або друзів, тому що вони наповнені щирими емоціями, атмосферою щастя і радості, випромінюючи тільки позитив.

Скільки коштує відеозйомка вінчання? Ціна / вартість наших послуг

Вартість відеозйомки вінчання відео доступна для кожного, тому що ми користуємося сучасними технологіями, які значно знижують фінансові витрати на виробництво і зйомку відео.

Ціна становить 3000 грн. Сюди входить робота оператора в храмі, запис інтерв'ю гостей, монтаж, корекція кольору, підбір музичного супроводу, ролик в Full HD якості (1080p), оформлення подарункового DVD (3 копії диска), передача всіх відзнятих матеріалів на носій замовника.

Відеозйомка вінчання (Київ та область) - єдиний спосіб зберегти на довгі роки дорогі серцю спогади. Поспішайте замовити цю послугу у нас і переконайтеся, що Ви зробили правильний вибір.

Copyright © 2009-2015 Ninepro Video.
Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Передрук текстів суворо заборонено.