Відеозйомка виписки з пологового будинку в Києві

Очікування появи маленького дива на світ сповнене трепету і сподівань. Батьки, бабусі й дідусі з нетерпінням чекають цієї радісної події і задовго починають готуватися до народження малюка.

Відеозйомка виписки з пологового будинку – це щире відео, яке передасть всю атмосферу очікування, радість в очах молодих батьків і рідних, море щастя та емоцій.

Камера в руках талановитого майстра перетворюється на «знаряддя», яке покликане створювати неповторні шедеври. Справжній професіонал добре знає, як потрібно знімати, з якого ракурсу і на якій відстані, щоб відобразити панораму всього, що відбувається. Крім того, всі відзняті матеріали будуть надалі оброблені та змонтовані в якісний Full HD фільм.

Вибирайте співробітництво з Ninepro Video:

  • наші оператори відрізняються оригінальним і сучасним підходом до виконання завдань; 
  • ми - команда першокласних професіоналів, яка добре робить свою роботу;
  • в процессе работы мы в точности соблюдаем все Ваши пожелания и предпочтения;
  • ціни на наші послуги доступні кожному - ми пропонуємо гнучку систему знижок і розумну цінову політику.

Скільки коштує відеозйомка виписки з пологового будинку? Ціна / вартість наших послуг

Шанс відзняти таку знаменну подію буває не часто, тому скористайтеся ним, і Ви не пошкодуєте. Адже приємно буде переглядати це відео роки потому.

Ціна на відеозйомку виписки з пологового будинку становить 2000 грн. Включає в себе 2-х годинну зйомку в пологовому будинку і 1 годину роботи вдома, монтаж, корекцію кольору, Full HD ролик (1080p), оформлення подарункового DVD, передачу всіх відзнятих матеріалів на носій замовника.

Замовивши послугу у нас, Ви гарантовано отримаєте якісний фільм в Full HD форматі. Час на виконання роботи чітко регламентується - будьте певні, що ми виконаємо все завчасно.

Відеозйомка виписки з пологового будинку (Київ і область) від студії Ninepro Video - професійний фільм про новий етап у Вашому житті, тому не відмовляйте собі в його замовленні!

Copyright © 2009-2015 Ninepro Video.
Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Передрук текстів суворо заборонено.