Відеозйомка випускного вечора. Відеозйомка останнього дзвоника у Києві

Наша відеостудія вже багато років займається зйомкою випускних. Щороку по закінченню другого семестру навчання до нас надходять замовлення на відеозйомку випускного і відеозйомку останнього дзвоника, хоча відеозйомка випускного вечора - не наш основний напрямок діяльності.

Ми виграємо на тлі інших тим, що самі пам'ятаємо ті роки, коли сиділи за шкільною партою. Саме тому свою роботу ми робимо стовідсотково якісно. Ви і Ваш випускник залишаться задоволені тим, як ми знімемо ці хвилюючі і неповторні моменти.

Випускники та їхні батьки звертаються до нас не за рекомендацією вчителів, а за рекомендаціями старших випускників. Це все тому, що ми дивимося на свою роботу, виходячи з нових принципів і пропонуємо хорошу цінову політику.

Скільки коштує відеозйомка випускного? Ціни / вартість наших послуг

Нижче ви можете ознайомитись з базовими пакетами. Якщо у Вас є питання або потрібен індивідуальна консультація, просто зателефонуйте нам.

Індивідуальна відеозйомка випускного (для одного випускника) – 5 000 грн., яка включає в себе операторську роботу на останньому дзвонику і випускному вечорі, а також перші 2 години в ресторані; монтаж, корекцію кольору, добірку музичного супроводу, повну версія фільму (до 1 год.) і трейлер (до 3 хв.) в Full HD якості, оформлення подарункового DVD-диска (3 копії), передачу всіх відзнятих матеріалів.

Колективна відеозйомка випускного (до 30 осіб або 1 клас) – 8 500 грн., яка включає в себе 3 виїзди відеооператора до випускників (запис інтерв'ю класу, зйомку останнього дзвоника та уроку, зйомку випускного вечора і перших двох годин святкування в ресторані), монтаж, корекцію кольору, добірку музичного супроводу, повну версію фільму (до 90 хв.), інтерв'ю всіх випускників і трейлер (до 3-х хв.) в Full HD якості, оформлення подарункового DVD-диска і тиражування до 30 шт., передачу всіх відзнятих матеріалів.

Ех, як приємно згадувати старі-добрі часи з випускних вечорів ... Відео на VHS-відеокасетах (DVD формату тоді не було). Це все, звичайно, добре, але, якщо бути чесними, то якість продукту була настільки жахливою, що просто нереально описати.

В даний момент розвитку нових прогресивних технологій все змінилося! І ми працюємо по-новому! Але, як би там нас не дивував прогрес, сьогодні набравши в пошуковій системі запит «відеозйомка випускний київ», ще можна знайти страшні приклади зйомок на стару апаратуру.

Відеозйомка випускного вечора – важливий і одночасно хвилюючий захід, який вимагає багато рішень. Але найчастіше все найголовніше, на жаль, приймається не самими випускниками, а їх батьками та вчителями. Дуже часто батьки намагаються зменшити свої витрати, саме через це вони знаходять дешеву зйомку і тим самим купують для себе і своїх дітей неякісний продукт. У підсумку випускним відео незадоволені і батьки, і діти.

Відеозйомка випускного – це в першу чергу пам'ять на майбутнє не тільки для батьків, але і для самих випускників. Якщо батьки замовлять послуги у людини, яка відноситься до їх вікової категорії, то випускники у присутності такого оператора будуть вести себе неприродньо, не відчують комфорт і не зможуть повністю розслабитися, щоб викластися на всі сто відсотків.

Дуже важливо розуміти ще те, що наша компанія завжди обговорює індивідуальний сценарій і всі деталі. Це все робиться для того, щоб оператор міг викластися на повну, відзняти незабутні кадри.

Copyright © 2009-2015 Ninepro Video.
Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Передрук текстів суворо заборонено.