Відеозйомка ювілею в Києві

Готуєтесь до святкування? Незабаром у Вас або у близьких людей буде ювілей? Це чудово, тому що Ви потрапили за правильною адресою, коли вводили запит в браузері «відеозйомка ювілею київ».

Відеозйомка ювілею – це не просто запис відео, адже День народження належить до найбільш непростих і надзвичайно відповідальних серед всіх урочистостей. Далі вказана вартість наших послуг, і, ймовірно, Ви здивуєтеся тому, наскільки вони демократичні. «Антикризові» розцінки не відображаються на високій якості роликів, які створюються нашою творчою командою.

Скільки коштує відеозйомка ювілею? Ціна / вартість робіт

Існує думка і для багатьох людей вона є негласним правилом, що величезна ціна - гарант відмінної якості, але, на превеликий жаль, це не завжди підтверджується на практиці. Рівень якості готової роботи затверджується не вартістю послуги, а операторською реалізацією проекту і професійним монтажем.

Ціна – 3 500 грн. включає в себе 4-х годинну роботу оператора на святі (зустріч гостей, побажання і тости, інтерв'ю), монтаж, корекцію кольору, фільм і трейлер в Full HD якості (1080p), оформлення подарункового DVD і тиражування 3 дисків.

Формуючи наш прайс, ми ставили перед собою мету поєднати високу якість роботи і залишити ціни, приємні для клієнта. Нашою філософією є ідея про те, що відеозйомка ювілею не зобов'язана залишати неприємний осад, спогади про суму, яку віддали на самі спогади.

Ми прагнемо до нових знайомств і готові реалізувати цікаві замовлення. Нерідко відбувається так, що ми самі переживаємо яскраві емоції, які щедро надають гостям винуватці свята і, в свою чергу, заряджаємося позитивом самі.

Часто відеозйомку дарують ювіляру, а він зможе завжди повернутися до цього чудового дня, подивившись диск з фільмом про те, як це відбувалося.

Якщо Ви хочете проявити турботу до своїх близьких або родичів і подарувати їм неймовірно приємні враження і спогади, тоді відеозйомка ювілею відмінно впорається з цим завданням. Напевно, Вам не один раз захочеться поринути у спогади і пережити цей день, а з якісним роликом така можливість стане реальністю.

Copyright © 2009-2015 Ninepro Video.
Увага! Всі текстові та відеоматеріали унікальні і захищені законом України №3792-XII «Про авторське право і суміжні права». Передрук текстів суворо заборонено.